Головні новини

Один з кандидатів в президенти пройшов перевірку на «детекторі брехні», результати залишилися в таємниці

Кандидат у президенти Ольга Богомолець пройшла перевірку на «детекторі брехні».

Результати проекту «Іспит гідності» оприлюднені в соціальній мережі Facebook.

Зокрема, як розповів експерт, правдивими визначені заяви Богомолець про те, що вона не є технічним кандидатом і про те, що на її кампанію не давав гроші жоден з олігархів.

«Я не отримую коштів від олігархів, я ніколи не брала участь в розкраданні державного майна, не наживалася на тендерах або державних закупівель, на українському народі, я не технічний кандидат або маріонетка олігархів, я служу народу України і я дуже щаслива, що сьогодні, в День добровольця, можу бути добровольцем, який намагається вивести Україну на новий рівень політики», – підсумувала результати тестування Богомолець.

Політик під час перевірки на поліграфі відповіла «ні» на питання, чи має вона відношення до розкрадання державних коштів та співпрацює вона з спецслужбами РФ. Поліграф підтвердив правдивість усіх відповідей Богомолець

Також вона заявила, що внесок у 2,5 мільйона гривень для участі в президентських виборах – це особисті кошти її сім’ї, і зазначила, що їй відомі джерела її фінансування президентської кампанії і кошти на неї не давав жоден з олігархів.

Зазначимо, що раніше Богомолець закликала всіх кандидатів у президенти пройти «детектор брехні» і відповісти на ряд питань, зокрема, про розкрадання бюджету і роботі на олігархів. Поки що жоден з кандидатів не відповів на її заклик.

«>

15.03.2019
10:31
Источник

Most Popular

To Top