Warning: session_start(): open(/var/www/fastuser/data/tmp/sess_voqcsvpvrt8r6cdilgffrm4fi1, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /var/www/fastuser/data/www/kr.ukraines.news/wp-content/plugins/wpgrabber/init.php on line 13
Сергій Поярков: День, який запихали в себе замість тампона — Новини Кропивницького
Головні новини

Сергій Поярков: День, який запихали в себе замість тампона

Традиція оголошувати 8 березня вихідним днем існує виключно в країнах, де процвітав звичай тиждень не митися, але при цьому гордо смердіти в громадському транспорті з високо піднятою головою і вірою у світле майбутнє.

Беззаперечний факт: 8 березня став вихідним днем тільки в країнах-дупи і проголошувався вихідним цей день виключно диктаторськими режимами. Вихідна прокляття відпочивати всім поголовно 8 березня накрило СРСР і пострадянський простір, країни Африки, Куби та Північної Кореї. І тільки в Китаї в жіночий день вихідний належить тільки жінкам.

Щоб молоде покоління знало, а старше – згадало, хочу нагадати, для чого 8 березня взагалі стало державним святом в СРСР в 1975 році. Це – спеціальний день, який компенсував радянським жінкам відсутність памперсів для їх дітей. Весь світ користувався памперсами з початку 1960-х років. А в СРСР та інших недорозвинених країнах за те, що мамам і татам країна додала один вихідний в році, їх діти провели все своє дитинство в мокрих і холодних марлевих компреси з сечі і фекалій у середньовічних пелюшках. У 1961 році запустили два символічних об’єкта земної цивілізації: памперси в продаж і Гагаріна в космос. Радянські діти та їх батьки отримали першого космонавта, а пізніше – навіть і вихідний день. І заплатили за це тридцятьма роками без памперсів. Можете уявити, як іржав весь світ?!!!

 

8 березня стало світовим флагманом у боротьбі з жіночої гігієною. Тому що, починаючи з 1950-х, весь цивілізований світ, який не має вихідного в цей день, давав жінкам можливість користуватися тампонами і гігієнічними прокладками різного ступеня поглинання. Радянські ж, кубинські, корейські та африканські жінки замість тампонів і прокладок загортали в марлечку 8 березня навпіл з ваткою… Дуже символічно, що радянські жінки і дівчата регулярно посилали ідеологію саме в те місце, де їй і місце. Тампакс почав свій світлий і сухий для жіночих трусиків всього світу шлях в 1933 році. Замість нього радянським жінкам встромили один додатковий вихідний день у році і нудотний запах мімози. В СРСР Міжнародний жіночий день йшов в комплекті з неможливістю купити НІ-ЧО-ГО. Ні нормальної одягу, ні пристойного косметики. Радянська взуття для жінок – це естетичний ганьба навпіл з пыточным пристосуванням середньовічної інквізиції. Особисто від себе додам: була б у мене була машина часу – я б дорого заплатив за можливість повернутися в 80-ті роки минулого сторіччя і особисто розстріляти радянських стоматологів.

Коротше, країна СРСР в принципі була країною, де Гагаріним можна було пишатися, але ні Гагаріним, ні чим іншим неможливо було цивілізовано навіть подтереться.

Ідеологія виявилася поганим замінником абсорбентам для місячних. Марксизм ніколи не здатний вбирати — а тільки відштовхувати.

Історичний факт: там, де жінки були повністю забезпечені гігієнічними прокладками, а їх діти – дайперсами (ми звикли їх називати памперсами), про існування 8 березня населення навіть не здогадувалося.

Численні ідіоти на різних телеканалах нашої країни тошнят з розумним виглядом, що 8 березня – це офіційне свято, що відзначається ООН. І це свята правда! Ось тільки ці безграмотні пустобрехи ніколи в очі не бачили перелік свят, які пропонується відзначати Організацією Об’єднаних Націй. Якщо їх всі святкувати – працювати буде ніколи (їх кожен день – по кілька штук). Поруч з 8 березня варто не тільки День філософії і День поезії. Там є День тропіків. Міжнародний день боротьби зі сказом та День зернобобових. Навіть День астероїда. Крім Дня російської мови є також День тунця. День мігруючих птахів. І не тільки для Ющенка, виявляється, існує Міжнародний день бджіл.

 

15 жовтня, якщо вже ви записали себе в суфражистки або в їх симпатиків, ви зобов’язані святкувати Міжнародний день СІЛЬСЬКИХ ЖІНОК. Ляшко зобов’язаний в цей день, як мінімум, облизати сільську жінку на трибуні Верховної Ради. А може навіть і з’їсти шматочок.

Я думаю, він буде зобов’язаний навіть згадати про світле свято, яке ООН пропонує нам відзначати 23 травня – Міжнародний день ПО ВИКОРІНЕННЮ АКУШЕРСЬКИХ СВИЩІВ. І я не жартую! Це правда. І так святий Гугл вам в допомогу.

Але найромантичніше свято миру, який затикає за пояс День Святого Валентина, ООН призначила на 6 лютого. Цей червоний день календаря вони позначили як Міжнародний день боротьби з насильним обрізанням клиторов у дівчат в Африці (Міжнародний день нетерпимого ставлення до калечащим операцій на жіночих статевих органах). Людьми без честі і совісті можна сміливо назвати тих, хто святкує 8 березня і плює на Міжнародний день по викоріненню акушерських свищів і емоційно холодний до животрепетної проблеми насильного відрізання дівочих клиторов на африканському континенті. Ви ще не святкуєте Міжнародний день розмінування? Ганьба вам, бездушні борці з традиціями та рекомендаціями ООН!

 

І якщо ви не знаєте, що б такого побажати своєму ворогові на новий рік — побажайте йому, щоб у наступному році він відсвяткував всі свята зі списку ООН.

Мільярди людей ігнорують даровану нам Організацією Об’єднаних Націй можливість відсвяткувати Міжнародний день туалету. І тільки Сергій Лещенко зумів об’єднати покупкою своєї квартири два свята в один: Міжнародний день боротьби з корупцією та Міжнародний день туалету – саме так можна назвати розписку, яку він взяв у Притули, що вона безстроково позичила йому мішок грошей без відсотків.

Історія цього свята почалася з боротьби американських суфражисток за свої права. І в першу чергу, за право голосувати. Я довго жив в Америці, Німеччині та інших країнах. Там навіть не здогадуються ні про існування 8 березня, ні про День боротьби з обрізанням клиторов. Людям в голову не приходить, що є такі свята! І тільки в тих місцях, де успішно пройшло жизнезамещение на ідеологічний маразм, жінок не ображає святкування 8 березня.

Як нам подолати цей Міжнародний день ідіотизму? Виключно зусиллями чоловіків. Моя дружина давно ігнорує 8 березня. Можливо тому, що я періодично демонструю їй альтернативу. Дуже раджу вам повезти дружину на день народження в автомобільний салон і купити їй новенький рестайлінговий «Ленд Крузер». Повірте, цей прекрасний спосіб випікає розпеченим Tiffany спогади про радянському дитинстві і мімозі на 8 березня. Повірте, Pandora і Desigual — теж працюючий варіант.

 

Мужики, хто як не ми повинні взяти на себе цю благородну місію! Жінки святкують 8 березня тільки від поганого життя.

І найголовніше: право жінки бути рівною – беззаперечно. Але ніхто не сміє відібрати у неї священне право РІВНІЙ НЕ БУТИ, якщо вона не хоче. Це її найсвятіше право – не ходити на роботу, відпочивати на курортах та в СПА-салонах, балувати і виховувати дітей, красиво одягатися і добре виглядати. Ніколи в житті не думати про те, де взяти гроші. І щиро любити людину, яка їй все це забезпечує. А якщо ви хочете зазіхнути на це светлейшее з усіх її прав – вбив вас за це найтяжчий злочин так буде виправданий!

P. S.: І що особисто мене дратує просто до сказу – чому досі в список міжнародних днів ООН не включили Міжнародний день боротьби з волоссям в тарілці з супом. Не знаю, як вам, а волосся у першій страві я бачив у своєму житті неодноразово. А акушерський свищ не бачив ніколи. Ні в супі, ні за його межами.

Сергій Поярков
«>

08.03.2019
15:29
Источник

Most Popular

To Top

Warning: Unknown: open(/var/www/fastuser/data/tmp/sess_voqcsvpvrt8r6cdilgffrm4fi1, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/fastuser/data/tmp) in Unknown on line 0