Новости Кропивницкого

У Кропивницькому заблукали двi першокласницi

Вчора на лiнiю «102» вiд вчителiв навчально-виховного закладу надiйшло повiдомлення, що зникли двi ученицi 1-го класу. Подiя сталася близько 14-ї години на вулицi Пацаєва.

Про це поiнформували в прес-службi патрульної полiцiї.

Полiцейськi розгорнули цiлу пошукову операцiю. Та вже за пiвгодини на вулицi Волкова патрульнi виявили двох 7-рiчних дiвчат, якi не на жарт налякали дорослих. Ученицi пояснили, що на перервi мiж заняттями вийшли погуляти, але заблукали.

Iнший випадок трапився цiєї середи близько 21-ї години неподалiк Ковалiвського парку. Пiд час патрулювання мiста iнспектори виявили малолiтню особу, яка перебувала без супроводу дорослих.

Патрульним 13-рiчний хлопець повiдомив, що йде грати в комп’ютернi iгри. Про такi намiри своїх рiдних вирiшив не повiдомляти. На мiсце iнспектори викликали батькiв хлопчика. А поки на них чекали, нагодували юного комп’ютерника та напоїли гарячим чаєм.

Ще один випадок виявлення малолiтнiх стався на початку цього тижня. Близько 9-ї години патрульнi отримали повiдомлення, що 11-ти та 12-ти рiчнi хлопець та дiвчина самовiльно залишили територiю школи-iнтернат на вулицi Короленка.

Патрульнi оперативно вiдпрацювали мiсця можливого перебування дiтей та виявили їх на територiї залiзничного вокзалу на вулицi Поповича. Надалi юних мандрiвникiв патрульнi передали до сектору ювенальної превенцiї Кропивницького вiддiлу полiцiї.

Источник

Most Popular

To Top